16 червня відбудеться семінар “Міжнародні та європейські вимоги до систем технічного регулювання. Практичні питання щодо акредитації органів з оцінки відповідності”

16 червня 2016 року МАООВ сумісно з ООВ ТОВ Віаландн проводить навчальний семінар на тему: Міжнародні та європейські вимоги до систем технічного регулювання. Практичні питання щодо акредитації органів з оцінки відповідності.

Відповідно до статті 35 Закону України “Про дорожній рух” та Постанови КМУ від 30.01.12р. №137 для внесення юридичної особи до реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів раніше необхідно було надати в Міністерство інфраструктури України копію атестата про акредитацію чи свідоцтво про атестацію.

На даний час проходить реформування системи технічного регулювання, одним з аспектів якої, є прийняття закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”. Закон вступив у силу з 01.01.2016 року. Згідно цього закону з 01.01.2016 року скасована видача свідоцтва про атестацію.

Міжнародна асоціація органів з оцінки відповідності (МАООВ) проводить навчально-практичний семінар на тему: «Міжнародні та європейські вимоги до систем технічного регулювання. Практичні питання щодо акредитації органів з оцінки відповідності». Семінар відбудеться 16 червня 2016р. на території ТОВ «ВІАЛАНД» за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Петрушки, вул. Лісна 1. (8 км от Киева).
Запрошуємо всіх бажаючих приняти участь у семінарі. Вартість семінару складає 2200,00 грн. для одного учасника (для членів МАООВ вартість за одного учасника складає 2000,00 грн.) По закінченні заходу – учасники отримують свідоцтво про участь у семінарі із зазначенням прослуханої тематики. Також у вартість семінару входить забезпечення кави брейк та обіду.

Лист Програма семінару 

Заява на участь