22 листопада 2018 р. навчальний семінар: «Внутрішній аудит системи менеджменту якості як незалежний, документований та систематичний процес об’єктивної оцінки СМЯ органів з оцінки відповідності. Відповідно до нової версії стандарту ISO/IEC 19011:2018»

Органи з оцінки відповідності (ООВ) відповідно до вимог стандартів, на які вони акредитовані, повинні на регулярній основі проводити внутрішній аудит системи управління якості ООВ.

Якість і результативність проведення аудиту  багато в чому залежить від компетентності та підготовки аудиторів.

В зв’язку з цим кваліфікації аудиторів приділяється особлива увага з боку НААУ при акредитації та моніторингу діяльності ООВ.

МАООВ на виконання побажань ООВ проводить семінар  за темою: «Внутрішній аудит системи менеджменту якості як незалежний, документований та систематичний  процес об’єктивної оцінки  СМЯ органів з оцінки відповідності. Відповідно до нової версії стандарту ISO/IEC 19011:2018».

Головний доповідач семінару    сертифікований в міжнародній системі ASQаудитор з якості та діловому вдосконаленню, кандидат економічних наук Прищепа Вікторія Олександрівна.

На семінарі будуть розглянуті практичні питання підготовки та проведення внутрішнього аудиту.

Семінар буде проходити за адресою: м. Київ вул. Гетьмана 1-А.

Запрошуємо Вас взяти участь в семінарі.

По  закінченні семінару учасникам буде видане свідоцтво про участь в семінарі за указаною тематикою.

Свідоцтво може бути одним із свідчень підтвердження  компетентності персоналу органів з оцінки  відповідності при акредитації.

Вартість участі у семінарі для одного учасника  складає  2400,00 грн.   (для членів МАООВ – 2200,00 грн.)

До вартості  семінару входить:  забезпечення перерв (кава брейк, обід), оренда  приміщення, матеріали семінару.

До вартості семінару не входить: проїзд, проживання.

Програма Заява на участь