22 травня відбудеться семінар «Внутрішній аудит системи менеджменту якості (СМЯ) як незалежний, документований та систематичний процес об’єктивної оцінки СМЯ органів з оцінки відповідності за вимогами стандарту ISO/IEC 19011:2018»

22 травня 2019 року у м. Києві відбудеться семінар на тему: «Внутрішній аудит системи менеджменту якості (СМЯ) як незалежний, документований та систематичний процес об’єктивної оцінки СМЯ органів з оцінки відповідності за вимогами стандарту ISO/IEC 19011:2018».

МАООВ виходячи з актуальності та побажань ООВ проводить семінар за темою: «Внутрішній аудит системи менеджменту якості (СМЯ) як незалежний, документований та систематичний процес об’єктивної оцінки СМЯ органів з оцінки відповідності за вимогами стандарту ISO/IEC 19011:2018».

Головний доповідач семінару – сертифікований в міжнародній системі ASQ аудитор з якості та діловому вдосконаленню, кандидат економічних наук Прищепа Вікторія Олександрівна.

На семінарі будуть проведені тренінги з практичного планування, проведення та здійснення послідуючих дій за результатами внутрішнього аудиту.

Семінар буде проходити за адресою: м. Києві пр. Перемоги 33 оф. 1 (метро Політехнічний інститут)

Запрошуємо Вас взяти участь в семінарі.

Програма Заява на участь