28 квітня МАООВ проводить семінар «Забезпечення якості результатів випробування та калібрування відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025-2006 та умови взаємного визнання результатів робіт з оцінки відповідності»

Однією з основних вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 -2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» є забезпечення якості результатів випробування та калібрування.

Також найбільш актуальним на даний час є взаємне визнання результатів робіт органів з оцінки відповідності (протоколів випробувань та сертифікатів відповідності).

Виходячи з вищенаведеного МАООВ планує провести 28 квітня 2016 року навчальний семінар на тему: «Забезпечення якості результатів випробування та калібрування відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025-2006 та умови взаємного визнання результатів робіт з оцінки відповідності».

Запрошуємо всіх бажаючих приняти участь у семінарі. Вартість семінару складає 2200,00 грн. для одного учасника (для членів МАООВ вартість за одного учасника складає 2000,00 грн.) По закінченні заходу – учасники отримують свідоцтво про участь у семінарі із зазначенням прослуханої тематики. Також у вартість семінару входить забезпечення кави брейк та обіду.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. В. Гетьмана – 1-А.

Програма семінару Заявка на участь