9 червня 2016 року пройде семінар “Практичні рекомендації по розрахунку невизначеності вимірювань”

9 червня 2016 року МАООВ буде проводити навчально-практичний семінар на тему: Практичні рекомендації по розрахунку невизначеності вимірювань.

Враховуючи пропозиції ООВ що до проведення семінарів (формату, питання) МАООВ планує провести навчальний семінар на тему «Практичні рекомендації по розрахунку невизначеності вимірювань». Семінар відбудеться 9 червня 2016 р. у м. Києві.

Вважаємо, що такий семінар буде корисним та ефективним для учасників, якщо після загальної теоретичної лекції фахівці з певних видів вимірювань розберуть із учасниками приклади конкретних, реальних задач, які учасники попередньо нададуть зі свої повсякденної практиці. Тому просимо учасників семінару надати (заздалегідь, якомога раніше) конкретні пропозиції з розгляду розрахунків невизначеності з видів вимірювань вашої лабораторії. На семінарі будуть розглянуті конкретні приклади з розрахунку невизначеності.

Запрошуємо всіх бажаючих приняти участь у семінарі. Вартість семінару складає 2200,00 грн. для одного участника (для членів МАООВ вартість за одного учасника складає 2000,00 грн.)По закінченні заходу – учасники отримують свідоцтво про участь у семінарі із зазначенням прослуханої тематики. Також у вартість семінару входить забезпечення кави брейк та обіду.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. В. Гетьмана – 1-А.

Лист Заява на участь