Семінар Основні вимоги стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017: практична реалізація в документацію системи управління випробувальної лабораторії. 26 червня 2019 р.

Асоціація МАООВ 26 червня 2019 р. вперше буде проводити дистанційний семінар за темою: «Основні вимоги стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017: практична реалізація в документацію системи управління випробувальної лабораторії» за допомогою сучасних інтернет технологій та спеціальної інтернетплатформи для проведення навчання та семінарів.

Як буде проходити семінар:

  1. Ви подаєте заявку з зазначеною кількістю учасників і проплачуєте участь (для державних підприємств – гарантійний лист з відстрочкою оплати).
  2. Ви отримаєте на електронну адресу, яку ви прописали в заявці, доступ до інтернетплатформи на час проведення семінару.
  3. Для участі у семінарі вам необхідно мати комп’ютер та інтернет.
  4. Всі питання до лектора під час проведеня семінару ви зможете задавати письмово, або по телефону.
  5. Після закінчення семінару свідоцтва про участь, договора, акти вам будуть надіслані по Новій пошті, або іншими компаніями, які надають послуги доставки, матеріали семінару ви отримаєте електронною поштою.

Переваги семінару, якій буде проводитись за допомогою інтернетресурсів:

  • по-перше, ціна семінару, вона значно нижче ніж при класичному проведенні,
  • по-друге, вам не потрібно їхати в інше місто, витрачаючи зайвий час та кошти.

Ми гарантуємо, що якість знань, отриманих за допомогою дистанційного навчання буде на високому рівні, як і завжди на наших семінарах.

Ціна за одного учасника семінару складає 1500,00 грн (Одна тисяча п’ятсот гривень).

Якщо у вас виникли питання щодо організації дистанційного семінару , можете звернутись за телефонами +3(8067)5024445, +3(8044)4406478.

Програма Заява на участь